+9821 88864752

درباره ما

فرصت های سرمایه‌گذاری در سامانه تامین مالی جمعی اینوستوران

درباره ما

اینوستوران چه می‌کند؟

در سال‌های اخیر، زیست‌بوم کارآفرینی در کشور رشد قابل توجهی داشته است و بسیاری از جوانان بااستعداد و خلاق ایرانی در پی تبدیل ایده‌های نوآورانه خود به کسب‌وکارهایی ارزش‌آفرین هستند. بی‌تردید، تامین مالی این کسب‌وکارهای نوپا با استفاده از ابزارهای مناسب نیازها و سطح رشد آن‌ها، نقش انکارناپذیری در موفقیت آن‌ها خواهد داشت. از سوی دیگر، سرمایه‌گذاران و نهادهای مالی با مشاهده روند تغییرات در ماهیت کسب‌وکارها، تمایل زیادی به سرمایه‌گذاری در کسب‌وکارهای نوآورانه و فناورانه پیدا کرده‌اند.

اینوستوران یک سکوی تأمین مالی جمعی مبتنی است که ارتباط میان بنیان‌گذاران کسب‌وکارهای نوپا و سرمایه‌گذاران را تسهیل می‌کند. در این سکو، استارتاپ‌ها می‌توانند کسب‌وکار خود را به شبکه‌ سرمایه‌گذاران داخلی و بین‌المللی ما معرفی کنند و از خدمات متنوع مشاوره‌ای ما در مسیر جذب سرمایه بهره‌مند شوند.

سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی اعم از سرمایه‌گذاران فرشته، شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر، صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه و شرکت‌های تامین سرمایه می‌توانند با عضویت در شبکه سرمایه‌گذاران اینوستوران به فرصت‌های سرمایه‌گذاری در کسب‌وکارهای نوپا دسترسی یابند و ضمن بررسی اسنادی که در سکو منتشر می‌شود، با این سرمایه‌پذیران ارتباط پیدا کنند.  

مهمترین مزیت این سکو برای سرمایه‌گذاران، کاهش زمان و هزینههای شناسایی و ارزیابی سرمایه‌پذیران است. اینوستوران به نمایندگی از سرمایه‌گذاران، طیف گسترده‌ای از طرح‌ها و شرکت‌ها را بررسی کرده و می‌کوشد تا بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری را در اختیار شبکه‌ سرمایه‌گذاران خود قرار دهد.

 

اینوستوران کجاست؟

اینوستوران توسط شرکت شناسا (پیشگامان امین سرمایه پاسارگاد) میزبانی می‌شود. شناسا در واقع شرکت سرمایه‌گذاری جسورانه گروه مالی پاسارگاد است که در تاریخ 1391/03/07 تحت شماره 426655 به ثبت رسیده است. این شرکت یکی از پیش‌گامان حوزه سرمایه‌گذاری جسورانه در کشور به شمار می‌رود و با 10 سال سابقه فعالیت، کارنامه درخشانی از سرمایه‌گذاری‌های موفق در شرکت‌های نوآور در اختیار دارد.

 

چه نهادی بر اینوستوران نظارت می‌کند؟

سکوهای تأمین مالی جمعی در ایران توسط شرکت فرابورس و سازمان بورس نظارت می‌شوند. اینوستوران در بهمن‌ماه 1400 موفق به اخذ مجوز فعالیت از فرابورس شده است و طبق این مجوز، تمام فعالیت‌های خود را بر مبنای دستورالعمل‌های فرابورس انجام می‌دهد.

 

راهبران امین سرمایه پاسارگاد

Sign In